aaa
Printvriendelijke versie

Contact

Officiële briefwisseling:

College van burgemeester en schepenen
Markt 1
8760 Meulebeke
info@meulebeke.be

Contact per dienst

Algemeen directeur

Gemeentehuis
Markt 1
8760 Meulebeke
T: 051 48 80 80
E: tom.vanpoucke@meulebeke.be

Openingsuren

 op afspraak

Sluitingsdagen

Beleidsondersteuning
Gemeentehuis
Markt 1
8760 Meulebeke
T: 051 48 80 80
E: info@meulebeke.be

Beleidsmedewerker interne ondersteuning:
Frank Lammertijn -  T 051 54 13 30 - frank.lammertijn@meulebeke.be
Financieel directeur
:
Mathieu Wullaert - T 051 54 13 66 - mathieu.wullaert@meulebeke.be

Openingsuren

ma

 8 u. - 12 u.
13 u. - 17 u.

di - vr  

 8 u. - 12 u.

Sluitingsdagen

Bibliotheek
Karel van Manderstraat 26
8760 Meulebeke
T: 051 54 13 80
bibliotheek@vondel.meulebeke.be

Diensthoofd:
Rita Latrez - T 051 54 13 83 - rita.latrez@vondel.meulebeke.be
Medewerkers
:
Catherine Defevere - T 051 54 13 89 - catherine.defevere@vondel.meulebeke.be
Gino Deneir - T 051 54 13 84 - gino.deneir@vondel.meulebeke.be
Lisa Kesteloot - T 051 54 13 85 - lisa.kesteloot@vondel.meulebeke.be
Giel Vanthournout - T 051 54 13 80 - giel.vanthournout@vondel.meulebeke.be
Jelke De Neve - T 051 54 13 80 - jelke.de.neve@vondel.meulebeke.be

Openingsuren

di

14 u. - 19 u.

woe

10 u. - 12 u.
14 u. - 18 u.

vr  

14 u. - 19 u.

za

10 u. - 13 u.

Sluitingsdagen

In de zomermaanden is de bib gesloten op zaterdag.

Buitenschoolse Kinderopvang
Karel van Manderstraat 26 (1ste verdieping)
8760 Meulebeke 
T: 051 48 83 46
E: kinderopvang@meulebeke.be

Administratie Buitenschoolse Kinderopvang
Gemeentehuis
Markt 1
8760 Meulebeke

Verantwoordelijke:
Nico Landuyt - T 051 54 13 23 - nico.landuyt@meulebeke.be

Openingsuren 't Berenhuisje
Openingsuren administratie

ma

 8u - 12u
13u - 17u

di

gesloten

wo - vr 

 8u - 12u

Sluitingsdagen

Burgerzaken
Gemeentehuis
Markt 1
8760 Meulebeke
T: 051 48 80 80
E: bevolking@meulebeke.be

Diensthoofd:
Hilde Devolder - T 051 54 13 03 - hilde.devolder@meulebeke.be
Medewerkers:

Els Kerckhove - T 051 54 13 02 - els.kerckhove@meulebeke.be
Vicky De Cock - T 051 54 13 04 - vicky.decock@meulebeke.be

Openingsuren

ma

 8 u. - 12 u.
13 u. - 19 u.

di - vr  

 8 u. - 12 u.

za

9.30 u - 11.30 u

Sluitingsdagen

Communicatie
Gemeentehuis
Markt 1
8760 Meulebeke
T: 051 48 80 80
E: communicatie@meulebeke.be

Diensthoofd:
Carine Colombien - T 051 54 13 31 - carine.colombien@meulebeke.be
Medewerker:

Ellen Lammertijn - T 051 54 13 33 - ellen.lammertijn@meulebeke.be

Openingsuren

ma

 8 u. - 12 u.
13 u. - 17 u.

di - vr  

8 u. - 12 u.

Sluitingsdagen

Cultuur
Gemeentehuis
Markt 1
8760 Meulebeke
T: 051 48 80 80
E: vrijetijd@meulebeke.be

Cultuurbeleidscoördinator:
Virginie Hellebuyck  - T 051 54 13 20 - virginie.hellebuyck@meulebeke.be
Medewerkers administratie:

Sabine Desmet - T 051 54 13 14 - sabine.desmet@meulebeke.be
Joseline Staelens -  T 051 54 13 21 - joseline.staelens@meulebeke.be
Martine Vandenbogaerde - T 051 54 13 26 - martine.vandenbogaerde@meulebeke.be

Openingsuren

ma

 8 u. - 12 u.
13 u. - 17 u.

di - vr  

8 u. - 12 u.

Sluitingsdagen

Financiële dienst
Gemeentehuis
Markt 1
8760 Meulebeke
T: 051 48 80 80
E: financieledienst@meulebeke.be

Financieel directeur:
Mathieu Wullaert - T 051 54 13 66 - mathieu.wullaert@meulebeke.be

Financieel stafmedewerker:
Stephan Blommaert - T 051 54 13 05 - stephan.blommaert@meulebeke.be
Diensthoofd:

Linda Bossouw - T 051 54 13 36 - linda.bossouw@meulebeke.be
Medewerker
:
Katrien Hellebuyck - T 051 54 13 65 - katrien.hellebuyck@meulebeke.be
Anneleen Van Parys - T 051 54 13 37 - anneleen.vanparys@meulebeke.be

Openingsuren

ma

 8 u. - 12 u.
13 u. - 17 u.

di - vr  

8 u. - 12 u.

Sluitingsdagen

Huisvesting
Gemeentehuis
Markt 1
8760 Meulebeke
T: 051 48 80 80
E: ruimtelijke.ordening@meulebeke.be

Diensthoofd:
Chantal Mestdagh - T 051 54 13 12 - chantal.mestdagh@meulebeke.be

Openingsuren

ma

 8 u. - 12 u.
13 u. - 17 u.

di - vr  

8 u. - 12 u.

Sluitingsdagen

ICT
Gemeentehuis
Markt 1
8760 Meulebeke
T: 051 48 80 80
E: ict@meulebeke.be

Medewerker:
Jurgen Bulcke - T 051 54 13 56 - jurgen.bulcke@meulebeke.be

Openingsuren

ma

 8 u. - 12 u.
13 u. - 17 u.

di - vr  

8 u. - 12 u.

Sluitingsdagen

Informatiebeheer
Gemeentehuis
Markt 1
8760 Meulebeke
T: 051 48 80 80
E: secretariaat@meulebeke.be

Diensthoofd:
Carine Colombien - T 051 54 13 31 - carine.colombien@meulebeke.be
Medewerkers:

Linda Heyerick - T 051 54 13 34 - linda.heyerick@meulebeke.be
Ann Manhaeve - T 051 54 13 32 - ann.manhaeve@meulebeke.be
Anja Van Coillie - T 051 54 13 29 - anja.vancoillie@meulebeke.be

Openingsuren

ma

  8 u. - 12 u.
13 u. - 17 u.

di - vr  

8 u. - 12 u.

Sluitingsdagen

Jeugd
Gemeentehuis
Markt 1
8760 Meulebeke
T: 051 48 80 80
E: vrijetijd@meulebeke.be

Jeugdconsulente:
Lore Beernaert - T 051 54 13 22 - lore.beernaert@meulebeke.be

Openingsuren

ma

 8 u. - 12 u.
13 u. - 17 u.

di - vr  

8 u. - 12 u.

Sluitingsdagen

Milieu
Gemeentehuis
Markt 1
8760 Meulebeke
T: 051 48 80 80
E: milieu@meulebeke.be

Milieuambtenaar:
Lynn Busschaert - T 051 54 13 35 - lynn.busschaert@meulebeke.be

Openingsuren

ma

 8 u. - 12 u.
13 u. - 17 u.

di - vr  

8 u. - 12 u.

Sluitingsdagen

Patrimonium
Gemeentehuis
Markt 1
8760 Meulebeke
T: 051 48 80 80
E: technische.dienst@meulebeke.be

Diensthoofd: Chris Verbrugghe
Medewerker: Tonny Braekevelt, Jens Bruyneel

Openingsuren

ma

 8 u. - 12 u.
13 u. - 17 u.

di - vr  

8 u. - 12 u.

Sluitingsdagen

Personeel
Gemeentehuis
Markt 1
8760 Meulebeke
T: 051 48 80 80
E: personeelsdienst@meulebeke.be

Medewerker:
Ann Manhaeve - T 051 54 13 32 - ann.manhaeve@meulebeke.be
Medewerker woonzorgcentrum:
Ann Vanthournout - T 051 54 13 45 - ann.vanthournout@meulebeke.be (enkel op donderdag)

Openingsuren

ma

 8 u. - 12 u.
13 u. - 17 u.

di - vr  

 8 u. - 12 u.

Sluitingsdagen

Ruimtelijke Ordening
Gemeentehuis
Markt 1
8760 Meulebeke
T: 051 48 80 80
E: ruimtelijke.ordening@meulebeke.be

Diensthoofd:
Chantal Mestdagh - T 051 54 13 12 - chantal.mestdagh@meulebeke.be

Medewerkers:
Lobke Deblaere - T 051 54 13 13 - lobke.deblaere@meulebeke.be
Julie Demeulemeester - T 051 54 13 11 - julie.demeulemeester@meulebeke.be

Openingsuren

ma

 8 u. - 12 u.
13 u. - 17 u.
na 17 u.: enkel op afspraak
(aanvragen ten laatste op vrijdag)

di - vr   

8 u. - 12 u.

Sluitingsdagen

Sociaal Huis
Markt 1
8760 Meulebeke
T: 051 48 80 80
E: ocmw@meulebeke.be

Openingsuren

ma - vr

8.30 u. - 12 u.

of op afspraak

Sluitingsdagen

Sport
Ingelmunstersteenweg 11
8760 Meulebeke
T: 051 48 70 57
E: vrijetijd@meulebeke.be

Sportconsulente:
Lore Beernaert- T 051 54 13 71 - lore.beernaert@meulebeke.be
Medewerker:

Charon Vanden Nest - T 051 54 13 70 - charon.vanden.nest@meulebeke.be

Openingsuren sportdienst

Opgelet: aangepaste uurregeling in de zomervakantie

ma-di-do

 8.30 - 12 u.
13.30 - 20.30 u.

woe

 8.30 - 11.30 u.
13.30 - 20.30 u.

vrij

8.30 - 12 u.
13.30 - 20 u.

za

 9 - 11.30 u.

zo

 8.30 - 11.15 u.
13.30 - 15.45 u.

Openingsuren zwembad

Sluitingsdagen

Toerisme
Gemeentehuis
Markt 1
8760 Meulebeke
T: 051 48 80 80
E: vrijetijd@meulebeke.be

Openingsuren

ma

 8 u. - 12 u.
13 u. - 17 u.

di - vr  

 8 u. - 12 u.

Sluitingsdagen

Uitbestede werken en mobiliteit
Gemeentehuis
Markt 1
8760 Meulebeke
T: 051 48 80 80
E: technische.dienst@meulebeke.be

Diensthoofd:
Marcel Goossens - T 051 54 13 10 - marcel.goossens@meulebeke.be
Medewerker:

Sabine Bertrem - T 051 54 13 15 - sabine.bertrem@meulebeke.be

Openingsuren

ma

 8 u. - 12 u.
13 u. - 17 u.

di - vr  

 8 u. - 12 u.

Sluitingsdagen

Werken in eigen beheer
Gemeentehuis
Markt 1
8760 Meulebeke
T: 051 48 80 80
E: technische.dienst@meulebeke.be

Afdelingshoofd:
Marcel Goossens - T 051 54 13 10 - marcel.goossens@meulebeke.be
Diensthoofd:

Tim Bogemans - T 051 54 13 16 - tim.bogemans@meulebeke.be

Openingsuren

ma

 8 u. - 12 u.
13 u. - 17 u.

di - vr  

 8 u. - 12 u.

Sluitingsdagen