aaa
Printvriendelijke versie

Sociale dienst

De sociale dienst is elke werkdag open voor het publiek. De spreekuren zijn van 8 u. tot 12 u. In de namiddag (tussen 13 u. en 17 u.) gaan er afspraken door en worden er huisbezoeken gedaan.

Voor mensen die voor de eerste keer naar de sociale dienst komen, is er steeds iemand aanwezig. Mensen die vertrouwd zijn met de sociale dienst bereiken 'hun maatschappelijk werker' tijdens de spreekuren of op afspraak.

Meer informatie over de sociale dienst van OCMW Meulebeke.

Maatschappelijk werkers

Hendrik Vanhee (hoofd sociale dienst)

T 051 54 13 40

hendrik.vanhee@meulebeke.be

Annick Declerck (thuiszorgcoördinator)

T 051 54 13 41

annick.declerck@meulebeke.be

afwezig op woensdag- en vrijdagnamiddag

Delphine Delarue

T 051 54 13 42

delphine.delarue@meulebeke.be

afwezig op vrijdag

Annelies Verfaillie

T 051 54 13 43

annelies.verfaillie@meulebeke.be

Hanne Demeurisse

T 051 54 13 44

hanne.demeurisse@meulebeke.be

afwezig op maandag

Ann Vanthournout

T 051 54 13 45

ann.vanthournout@meulebeke.be

Sara Kesteloot

T 051 54 13 46

sara.kesteloot@meulebeke.be

afwezig op woensdag, dinsdag-, donderdag- en vrijdagnamiddag

Yamina Wydooghe

T 051 54 13 48

yamina.wydooghe@meulebeke.be

Contacteer ons

Markt 1
8760 Meulebeke
T 051 48 80 80
F 051 48 54 40
ocmw@meulebeke.be
Openingsuren
  • De spreekuren zijn, elke werkdag, van 8 u. tot 12 u.
  • In de namiddag gaan er afspraken door of worden er huisbezoeken gedaan.

Sluitingsdagen